Carli Fratelli – produkty premium, znajdziesz je u nas!

Carli Fratelli – produkty premium, znajdziesz je u nas!

28.11.2020

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, stałym elementem goszczącym w naszej Osterii jest Oliwa marki Fratelli Carli. Nie serwujemy jej jednak tylko dlatego, że jest po prostu włoską oliwą. Od lat stawiamy na produkty Carli, ponieważ są to wysokojakościowe wytwory, ściśle związane z regionem Piemontu – proste w składach, szczere i osadzone w najlepszych włoskich tradycjach 😊

Historia marki Carli rozpoczyna się w 1911 roku, kiedy to dwudziestoletni Giovanni — jeden z sześciu synów Carlo Carli, drukarza z Ligurii — wpada na pomysł sprzedawania oliwy z ich rodzinnego gaju. Nie chce jednak trafiać do lokalnych sprzedawców detalicznych, ale bezpośrednio do rodzin mieszkających w Piemoncie. Tamtego roku ich przydomowe drzewa oliwne obrodziły wyjątkowo obficie i młody chłopak szukał sposobu, aby dobrze wykorzystać zbiory. Nie podejrzewał nawet, że ponad 100 lat później będzie uważany za założyciela jednej z największych włoskich firm, produkujących oliwę z oliwek.

Cztery pokolenia później wciąż można dostrzec w produktach Carli to samo proste i uczciwe podejście, które zapoczątkowało rodzinną tradycję. Przez lata ich oferta poszerzyła się o różne specjalności spożywcze wywodzące się wprost z liguryjskich tradycji kulinarnych, a my uznaliśmy, że chcąc przenieść kawałek Piemontu do Warszawy, musimy zadbać przede wszystkim o najwyższą jakość produktów.

Nie opisujemy tego wszystkiego bez powodu – chcemy, żebyście wiedzieli, że staramy się zagwarantować Wam dostęp do autentycznych włoskich smaków, szczególnie w czasach, kiedy podróże zagraniczne są mocno ograniczone. Z tych względów do naszej Osterii od jakiegoś czasu przychodzą coraz to nowe dostawy piemonckich przysmaków, w tym właśnie produktów Carli.

Twój koszyk
?>